Ana Sayfa

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat olarak şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri taşınmak zorunda olan bireyler için büyük önem taşıyan işler arasında yer almaktadır. Pek çok aile taşınma konusunda ne yapılması gerektiği konusunda bilgi eksikliği yaşadığından ötürü eşyalarda kırılma ve hasar görme vakaları sıklıkla görülmektedir.

Uzun yıllardır Kartal evden eve nakliyat alanında kurumsal hizmet kalitesi sunan firmamız taşınmak zorunda olan bireylere bu konuda profesyonel destek sağlamaktadır. Ambalajlanma aşamasından nakliye aşamasına kadar her işleminin profesyonel taşıma uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir.

Söz konusu işlemlerin deneyimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilmesi taşıma sırasında meydana gelecek hasarları ve kırılmaları minimum seviyeye indirecektir. Ayrıca evden eve taşıma işlemlerinin profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmesi sizlere diğer işlerinizde daha rahat hareket etme imkânı sunacaktır.

1982 yılından bu zamana kadar aralıksız olarak evden eve taşımacılık alanında faaliyet gösteren şirketimiz alanında uzman kadrosu ve üstün hizmet kalitesi ile ülke genelinde adını duyurmayı başarmıştır. Bugün başta İstanbul olmak üzere; ülkemizin her iline taşımacılık hizmeti sunan firmamız bu sektörde en çok tercih edilen evden eve taşımacılık firması haline gelmiştir.

Firmamızın hedefi faaliyet gösterdiğimiz sektörde çıtayı sürekli yükselterek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve nakliyecilik alanında ekonomik ve pratik çözümler üretmektir. Firmamız aynı zamanda taşınan eşyaların güvenliğine de maksimum derecede özen göstermektedir.

Firmamız aynı zamanda depolama ve işyeri taşımacılığı alanında da kurumsal bir hizmet anlayışı ile taşımacılık faaliyetleri göstermektedir.

sigortali

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİMİZ MEVCUTTUR!

Profesyonel bir taşımacılık için profesyonel bir firma.

Kartal’da yıllardır hizmet veren firmamız, profesyonel bir taşımacılık hizmetini ayaklarınıza kadar getirmektedir. Dürüst ve güvenilir çalışmalarımız ve profesyonel ekibimiz ile taşınmanıza yardımcı oluyor ve bu sektörde fark yaratıyoruz. Kartal evden eve nakliyat olarak neler yapıyor, ya da sizlere ne gibi hizmetler sunuyoruz dilerseniz bunlara göz atalım:

  • Taşınma konusunda modern hizmetler sunuyor ve teknolojiyi de arkamıza alarak yolumuza devam ediyoruz. Adres taleplerinizi ilettikten kısa bir süre sonra size ulaşıyoruz. Bu işi yıllardır yapan deneyim sahibim çalışma arkadaşlarımız gerekli kontrolleri yapıyor ve taşınacak ürünlerinizi kategoriler halinde ayırıyor. Kaç kişilik ekip gerektiği ve eşyaların nasıl taşınması gerektiği konusundaki çalışmalar sona erdikten sonra asıl çalışmalar başlıyor ve ekiplerimiz harekete geçiyor.
  • Kartal evden eve nakliyat ekibi olarak adresinize geliyor ve kalabalık ekibimiz ile çalışmalara başlıyoruz. Belirlenen eşyaları öncelikli olarak profesyonel bir şekilde paketliyor ve bu paketleme işleminden sonra taşıma işlemleri yapılıyor. Mobilya grupları ve beyaz eşyalar taşıma sırasında en çok dikkat edilen ürün grupları arasında yer alıyor ve bu ürünlerin paketleme işlemlerini de büyük bir hassasiyet ile yapıyoruz.
  • Kartal’da ikamet eden müşterilerimize kusursuz hizmet veriyor ve fiyat olarak da çok uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyoruz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü sorunu daha önceden hesaplıyor ve önlemlerimizi de buna göre alıyoruz. Sigortalama hizmeti de sunan firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde koruma altına alıyor ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor.
  • Kartal evden eve nakliyat firmaları Kartal evden eve taşıma Kartal ev taşıma firmaları

 telefon

Taşınma işlemleri firmamız sayesinde artık çok daha kolay çünkü diğer firmalar gibi tek ya da iki araç ile çalışmıyoruz. Teknolojinin de desteğini arkasına alan firmamız asansörlü sistem ile sizleri en kısa sürede yeni adreslerinize yerleştiriyor ve kaliteyi ayaklarınıza kadar getiriyor. Çok sayıda donanımlı aracımız ve çok sayıda çalışma arkadaşımız ile bu sektörün en kalabalık ekibine sahip olduğumuzu da belirtmek istiyoruz. Zaman bizim için çok değerli ve aynı şekilde siz değerli müşterilerimiz için de ne karda değerli olduğunu çok iyi biliyor ve vakit kaybı yaşatmadan işimizi yapıyoruz.

Benzer Ürünler

Çetin Uğuzkutluk İstanbul Kartal Evden Eve Nakliyat - Armut.com