Ana Sayfa

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat artık eskisi gibi karga tulumba yöntemlerle değil günümüzde daha modern şekilde işin uzmanları tarafından yapılmaktadır. Hiç bir eşyaya dokunmadan evinizden ayrılıyor ve bu işi profesyonel hizmet veren ellere bırakıyorsunuz. Beykoz evden eve nakliyat olarak bu işin eğitimini personellerimize vererek işe başlamaktayız. Eğitim bizim için çok önemli olduğundan hiç bir personelimizi işin inceliklerini anlatmadan istihdam etmemekteyiz. Çok dikkat isteyen bir sektör olduğu için aldığımız sorumluluğun farkındayız.

sigortali

Müşterilerimiz bize evlerini emanet ederken ne kadar büyük bir yükün altına girdiğimizin bilincinde olarak işimizi ciddiyet ve güvenle yapmaktayız. Beykoz evden eve nakliyat olarak ili içi ve il dışı olmak üzere ülkemizin her yerine yapmaktayız. İstanbul merkezli firmamız haftanın her günü hizmet vermektedir. Donanımlı ekibimiz ve onlarca geniş araç filomuz ile aynı anda birçok müşteriye cevap verebilmekteyiz. Araçlarımız gayet temiz ve nakliyat konusunda en elverişli şekilde dizayn edilmiştir. Müşterilerimizin eşyalarını kendi ambalaj şekillerimiz ile yapmakta olup müşterilerimiz hiç bir eşyayı paketlememektedir.

telefon

Beykoz evden eve nakliyat olarak bir evden aldığımız eşyaları güvenle yeni yerlerine götürmekteyiz. Müşterilerimizin istediği doğrultularda topladığımız gibi yerleştirmekteyiz. Tüm mobilya ve beyaz eşyaların kurulumun personellerimiz yapmaktadır. Firma olarak bu işi güvenle yapmanın onurunu yaşamaktayız. Fiyat politikamız ise km bazlı olup il içi ortalama 700 Türk lirası civarındadır. En uzak nokta ise 5000 Türk lirasına yapılmaktadır.

Bir önceki evden eve nakliyat hizmetimiz olan Kartal Evden Eve Nakliyat başlıklı nakliyat hizmetimiz evden eve kartal, evden eve nakliyat kartal ve kartal evden eve hakkında bilgiler verilmektedir.