Ana Sayfa

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

Evdiz istinye Evden Eve Nakliyat Firması olarak sunduğunuz kaliteli nakliyat çözümleri hem bireysel hem de kurumsal anlamda oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Dışarıdan bakıldığında sadece yükleme taşıma ve boşaltma işlemlerinden ibaret zannedilen nakliyecilik işlemleri aslında tecrübe ve hassasiyet gerektiren işler arasında yer almaktadır.

sigortali

Yıllardır hizmet verdiğimiz İstinye evden eve nakliyat işlerinin yanı sıra firmamız kurumsal işyerleri için de çözümler sunmaktadır. Bu çözümler içerisinde aslında fazla göze çarpmayan ancak nakliye işlemleri esnasında eşyaların güvenliği açısından maksimum önem taşıyan ambalajlama işlemleridir.

Ambalajlama işlemleri eşyaların cinsine ve kırılganlık yapısına göre farklı farklı malzemeler ve teknikler kullanılarak yapılan bir işlemdir. Örnek vermek gerekirse cam bardaklarınız için maksimum koruma sağlayan ambalaj malzemelerinin kullanılması gerekirken kitap gibi eşyalarınız için farklı ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır.

Ambalajlama işlemi esnasında kullandığımız malzemeler birinci kalite paketleme malzemeleri olup özellikle istiflenmiş bir biçim nakliye yapılmasına uygundur. Nakliye işleminizin sorunsuz geçmesi için tüm eşyalarınız itinalı bir şekilde paketlenmektedir.

telefon

Firmamız ambalajlama hizmetinin yanı sıra ayrıca ihtiyacınız olması durumunda depolama hizmeti de vermektedir. Özellikle taşınacağınız alanın hazır olmaması vb. durumlarda talep halinde eşyalarınız ambalajlanarak önce depoya nakledilmekte sonrasında da taşınarak yeni ikametgâhınıza getirilmektedir.

Firmamız; diğer nakliye firmalarından farklı olarak nakliye işlemleri öncesinde ücretsiz eksper hizmeti sunmaktadır.

Bir önceki evden eve nakliyat hizmetimiz olan Kartal Evden Eve Nakliyat başlıklı nakliyat hizmetimiz evden eve kartal, evden eve nakliyat kartal ve kartal evden eve hakkında bilgiler verilmektedir.