Ana Sayfa

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal evden eve nakliyat olarak şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliye hizmetleri taşınmak zorunda olan bireyler için büyük önem taşıyan işler arasında yer almaktadır. Pek çok aile taşınma konusunda ne yapılması gerektiği konusunda bilgi eksikliği yaşadığından ötürü eşyalarda kırılma ve hasar görme vakaları sıklıkla görülmektedir.

Ambalajlama Hizmeti

Uzun yıllardır Kartal evden eve nakliyat alanında kurumsal hizmet kalitesi sunan firmamız taşınmak zorunda olan bireylere bu konuda profesyonel destek sağlamaktadır. Ambalajlanma aşamasından nakliye aşamasına kadar her işleminin profesyonel taşıma uzmanları tarafından yapılması gerekmektedir.

Söz konusu işlemlerin firmamızın deneyimli personelleri tarafından gerçekleştirilmesi taşıma sırasında meydana gelecek hasarları ve kırılmaları minimum seviyeye indirecektir. Ayrıca evden eve taşıma işlemlerinin profesyonel bir firma tarafından gerçekleştirilmesi sizlere diğer işlerinizde daha rahat hareket etme imkânı sunacaktır.

1982 yılından bu zamana kadar aralıksız olarak evden eve nakliyat ve taşımacılık alanında faaliyet gösteren Kartal evden eve nakliyat şirketimiz alanında uzman kadrosu ve üstün hizmet kalitesi ile ülke genelinde adını duyurmayı başarmıştır. Bugün başta İstanbul olmak üzere; ülkemizin her iline taşımacılık hizmeti sunan Kartal evden eve nakliyat firmamız bu sektörde en çok tercih edilen evden eve taşımacılık firması haline gelmiştir.

Yüksek Güvenlikli Taşıma

Firmamızın hedefi faaliyet gösterdiğimiz sektörde çıtayı sürekli yükselterek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak ve nakliyecilik alanında ekonomik ve pratik çözümler üretmektir. Firmamız aynı zamanda taşınan eşyaların güvenliğine de maksimum derecede özen göstermektedir.

Firmamız aynı zamanda depolama ve iş yeri taşımacılığı alanında da kurumsal bir hizmet anlayışı ile taşımacılık faaliyetleri göstermektedir.

sigorta

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ HİZMETİMİZ MEVCUTTUR!

Profesyonel Taşımacılıkta Lider

Kartal’da yıllardır hizmet veren firmamız, profesyonel bir taşımacılık hizmetini ayaklarınıza kadar getirmektedir. Dürüst ve güvenilir çalışmalarımız ve profesyonel ekibimiz ile taşınmanıza yardımcı oluyor ve bu sektörde fark yaratıyoruz. Kartal evden eve nakliyat olarak neler yapıyor, ya da sizlere ne gibi hizmetler sunuyoruz dilerseniz bunlara göz atalım:

  • Taşınma konusunda modern hizmetler sunuyor ve teknolojiyi de arkamıza alarak yolumuza devam ediyoruz. Adres taleplerinizi ilettikten kısa bir süre sonra size ulaşıyoruz. Bu işi yıllardır yapan deneyim sahibim çalışma arkadaşlarımız gerekli kontrolleri yapıyor ve taşınacak ürünlerinizi kategoriler halinde ayırıyor. Kaç kişilik ekip gerektiği ve eşyaların nasıl taşınması gerektiği konusundaki çalışmalar sona erdikten sonra asıl çalışmalar başlıyor ve ekiplerimiz harekete geçiyor.
  • Kartal Evden Eve Nakliyat ekibi olarak adresinize geliyor ve kalabalık ekibimiz ile çalışmalara başlıyoruz. Belirlenen eşyaları öncelikli olarak profesyonel bir şekilde paketliyor ve bu paketleme işleminden sonra taşıma işlemleri yapılıyor. Mobilya grupları ve beyaz eşyalar taşıma sırasında en çok dikkat edilen ürün grupları arasında yer alıyor ve bu ürünlerin paketleme işlemlerini de büyük bir hassasiyet ile yapıyoruz.
  • İstanbul Kartal’da ikamet eden müşterilerimize kusursuz hizmet veriyor ve fiyat olarak da çok uygun rakamlar ile karşınıza çıkıyoruz. Taşıma sırasında meydana gelebilecek her türlü sorunu daha önceden hesaplıyor ve önlemlerimizi de buna göre alıyoruz. Sigortalama hizmeti de sunan firmamız eşyalarınızı en iyi şekilde koruma altına alıyor ve kaliteden ödün vermeden çalışmalarına devam ediyor.
  • Kartal evden eve nakliyat firmaları Kartal Evden Eve Nakliyat ve Kartal ev taşıma firmaları

İletişim

Taşınma işlemleri firmamızla artık çok daha kolay. Çünkü; diğer firmalar gibi tek ya da iki araç ile çalışmıyoruz. Teknolojinin de desteğini arkasına alan firmamız asansörlü sistem ile sizleri en kısa sürede yeni yuvanıza yerleştirip kaliteyi ayaklarınıza getiriyor. Çok sayıda donanımlı aracımız ve çok sayıda çalışma arkadaşımız ile bu sektörün en kalabalık ekibine sahip olduğumuzu da belirtmek istiyoruz. Zaman bizim için çok değerlidir. Aynı şekilde siz değerli müşterilerimiz için de ne kar değerli olduğunu çok iyi biliyor ve vakit kaybı yaşatmadan işimizi yapıyoruz.

İstanbul’un en büyük ev taşıma ve depolama şirketi olan firmamız, ev sahipleri, işletmeler ve kamu kurumları da dahil olmak üzere çok çeşitli müşterilere geniş bir hizmet portföyü sunmaktadır.

Firmamızın mümkün olan en yüksek hizmet kalitesini sunma hedefi, ülke çapında müşteri değerlendirme programı, en iyi uygulama prosedürleri ve performans iyileştirme planlaması, sürekli personel eğitimi ve gözden geçirme programı bulunmaktadır. Kalite politikamızdan asla ödün vermediğimiz için, sürdürdüğümüz kalite yönetim sistemlerimizle müşterilerimiz için en iyi ve kusursuz hizmet şeklimizin temelini oluşturmaktayız.

İster evinizi, ister iş yerinizi taşıyın, ev taşıma konusunda firmamızın uzman ekspertizleri taşınma işleminizin sorunsuz bir şekilde yapılmasına yardımcı olacak harika tecrübelere sahiptir.

Benzer Ürünler