Ana Sayfa

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe evden eve nakliyat olarak maltepe’de yapılacak her türlü ev, ofis, banka ve fuar taşımacılık ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Profesyonel bir evden eve nakliyat için profesyonel bir firma ile çalışmanız gerekir. Profesyonel bir firma tercih ederken müşteri yorumlarını dikkate alınız.

sigortali

Şirketimiz korsan firmalar gibi karadüzen çalışmamakta, tüm taşımacılık hizmetlerinde sözleşme ve sigortalı hizmet sağlamaktadır. İstanbul’un hizmet yeterlilik belgesine sahip tek şirketi olarak %100 müşteri memnuniyetini garanti etmekteyiz. Şirketimiz Ulaştırma bakanlığı evden eve nakliyat belgesi olan K3 yetki belgesine sahip olup tüm araçlarımızda taşıt kartlarımız mevcuttur.

Araç filomuzda yer alan araçların tamamı yüksek modelli evden eve nakliyat aracı olup bu araç içerisinde yer alan eşyaların tamamı dış etkenlerden korunmuş olarak nakledilir.

telefon

Şirketimiz tüm müşterilerine ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmakta olup dilerseniz eksperimiz evinize gelerek taşınacak olan eşyalarınıza bakarak paketlenmenin ne şekilde yapılacağı ve taşımacılık işlemleri sırasında hangi adımların izleneceği konusunda sizleri aydınlatır.

Bizlerden fiyat teklifi almadan kesinlikle taşınmayın.

Bir önceki evden eve nakliyat hizmetimiz olan Kartal Evden Eve Nakliyat başlıklı nakliyat hizmetimiz evden eve kartal, evden eve nakliyat kartal ve kartal evden eve hakkında bilgiler verilmektedir.