Ana Sayfa

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli evden eve nakliyat ihtiyaçlarınız için belgeli ve işinde uzman bir taşımacılık şirketine mi ihtiyacınız var? O halde doğru yerdesiniz. Gerek evden eve nakliyat ve gerekse işyeri taşımacılığı alanında en çok dikkat edilen hususlardan bir tanesi nakliye süreleridir. Pek çok nakliye firması ne yazık ki aynı anda birden fazla müşterinin eşyalarını taşıyarak hem nakliye sürelerini uzatmakta hem de taşınan eşyaların güvenliğini riske atmaktadır.

sigortali

Şirketimiz, ev ve işyeri taşımacılığı alanında her türlü büyüklüğe sahip evin taşımacılığını, taşımacılık için uygun kapasiteye sahip kamyonlar ile gerçekleştirmektedir.

Firmamız gerçekleştirdiği nakliye hizmetleri için şehir içi nakliyatlarda 1 gün, şehirlerarası nakliyatlarda ise maksimum 4 gün içerisinde eşyaları yeni adreslerine ulaştırmaktadır. Şehirlerarası nakliye için verilen süre azami olup taşınılan şehrin yakın olması durumunda 1 günde dahi taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Sürücülerimiz taşıma işlemleri esnasında hava ve yol şartları nedeniyle gecikme yaşanacak ise merkezimizi bilgilendirmektedir. Müşteri temsilcilerimiz de ilgili müşteriye anında ulaşarak durum hakkında bilgilendirme yapmaktadır.

telefon

Aynı zamanda müşterilerimiz diledikleri an müşteri hizmetleri yetkilimizi arayarak sevkiyatlarının durumu ile ilgili bilgi alabilmektedirler.

Evdiz Nakliyat olarak sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan eşyalarınız adresine ulaşmaktadır. Ayrıca müşterilerimiz ile yaptığımız eşya taşıma sözleşmeleri eşyalarınızın güvenliği açısından büyük önem taşımaktadır. Müşterilerimiz nakliye süreçleri ile ilgili detaylı bilgiyi 444 86 71 numaralı telefonu arayarak edinebilirler.

Bir önceki evden eve nakliyat hizmetimiz olan Kartal Evden Eve Nakliyat başlıklı nakliyat hizmetimiz evden eve kartal, evden eve nakliyat kartal ve kartal evden eve hakkında bilgiler verilmektedir.