Ana Sayfa

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat onlarca yılın tecrübesi ile Ümraniye’de evden eve nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Evden eve taşımacılık hizmetleri belirli bir hizmet standardı sağlanmadığı takdirde hem müşteri hem de firma için ciddi sıkıntılara yol açmaktadır. Ülkemizde bu konuda yetersiz ve liyakatsiz firmaların hizmet sunması nedeniyle pek çok eşya nakliye işlemleri esnasında hasar görmekte veya kaybolmaktadır.

Bu tarz durumlarla karşılaşmamak için mutlaka kaliteli hizmet sunan nakliye firmalarının tercih edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu alanda sunduğu kaliteli hizmet ile herhangi bir sorun ve aksaklığa fırsat vermeden nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.

sigortali

Ümraniye evden eve nakliyat olarak sadece alanında değil aynı zamanda fabrika ve fuar taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktadır. Firmamız, kaliteden ödün vermeyen hizmet prensipleri sayesinde en çok tercih edilen taşımacılık firması konumuna yükselmiştir.

Sektörümüzde faaliyet gösteren birçok korsan firma bulunmakta olup bu firmalar ne yazık ki sektöre karşı bir güvensizlik oluşturmaktadır. Taşımacılık yaptıracağınız firmaya ait araçlarda K3 yetki belgesi bulunmasına özen gösteriniz.

telefon

Evden eve nakliyat alanında sunduğumuz hizmetlerde önceliğimiz güvenli ve hasarsız bir taşıma işlemidir. Bunun çalışan eğitiminden kaliteli malzeme kullanımına kadar yapılması gereken her uygulamayı gerçekleştiren şirketimiz aynı zamanda nakliye süresi konusunda verdiği taahhütlerine de uygun hareket etmektedir.

Firmamızın nakliye işlerinde dikkat ettiği bir diğer husus ise kayıt dışı istihdam gerçekleştirmemesidir. Bünyemize aldığımız her çalışan detaylı mülakattan geçirilip güvenlik araştırması yapıldıktan sonra nakliye hizmetlerinde görevlendirilmektedir.

Nakliye konusunda firmamız ile çözüm ortaklığı gerçekleştirdiğinizde tarafınızla taşımacılık sözleşmesi yapılmaktadır. Bu sözleşme hükümleri gereğince firmamız belirtilen süre içerisinde hasarsız olarak eşyalarınızı yeni adresine ulaştırmak zorundadır.

Firmamızın hizmetleri konusunda iletişim sekmesinde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Sigortalı Taşımacılık: Bu hizmet ile birlikte taşınacak olan eşyalarınız firmamız tarafından koruma altına alınıyor ve sigortalama işlemleri ile birlikte taşınma sırasında zarar görecek herhangi bir eşyanın zararı tarafımızca karşılanıyor. Güven konusunda hassas davranan firmamız bu konuda oldukça dikkatli hareket ediyor ancak her ihtimale karşı önlemleri almakta fayda var diye düşünüyoruz.

Asansörlü Taşımacılık: İnsan gücünü biraz daha geri planda tutan ve zaman konusunda hem bizlere, hem de müşterilerimize yardımcı olan bu sistemi yıllardır kullanıyoruz. Asansöre yerleştirilen eşyalarınız çok daha kısa sürede güvenli bir şekilde taşınıyor, yani herhangi bir yere çarpma, ya da zedelenme gibi bir durum söz konusu olmuyor.

Donanımlı Araçlar: Her geçen gün artan araç sayımız ile artık çok daha hızlı hareket edebiliyor ve sizleri zaman konusunda da mağdur etmiyoruz. Araçlarımız geniş kasalara sahiptir ve bu sayede kalabalık ürünlerde bile hiçbir şekilde sorun yaşamadan sizlere hizmet verebiliyoruz.

Bir önceki evden eve nakliyat hizmetimiz olan Kartal Evden Eve Nakliyat başlıklı nakliyat hizmetimiz evden eve kartal, evden eve nakliyat kartal ve kartal evden eve hakkında bilgiler verilmektedir.